Michał Kołtyś – trener motywacji

Bez wątpienia Michał Kołtyś zasługuje na miano trenera motywacji. I choć tak naprawdę wielu współczesnych biznesmenów się tak tytułuje, to właśnie Jego wyróżnia wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami. Jest to osoba niezwykle utalentowana i wyróżniająca się ogromną intuicją w biznesie, czego potwierdzeniem są obejmowane przez Niego stanowiska. Michał Kołtyś to nie tylko biznesmen, ale również przedsiębiorca, prezes, coach biznesowy i inwestor.

Ogólną wiedzę o biznesie o tym, jak go prowadzić i jakimi zasadami się kierować, można znaleźć w Internecie. Ale czy jest to potwierdzona wiedza? Oczywiście, że nie! Budując swoją ścieżkę kariery, należy wzorować się na konkretnych przykładach, warto mieć jakiś wzór, osobę, która osiągnęła wiele w sferze biznesowej. Michał Kołtyś jest idealnym przykładem, jak budować swoją pozycję, jak efektywnie budować i rozwijać swój biznes, który przynosi konkretne zyski. Jest to osoba, która może być wzorem i inspiracją, osoba, która zarobiła swój pierwszy milion jeszcze w trakcie studiów i przez ponad 20 lat aktywnie działa na wielu rynkach biznesowych na całym świecie. Spotkania, jakie organizuje, mogą zainspirować każdego do rozpoczęcia własnej działalności i stania się poważanym przedsiębiorcą.

Oczywiście kariera to nie wszystko, o czym na swoich spotkaniach mówi Michał Kołtyś. Przekazuje tam także wiedzę, nie tylko na temat sposobu na pozyskanie kapitału, ale również, jak dążyć o osiągnięcia swoich marzeń, jak być usatysfakcjonowanym z życia prywatnego, oraz jak mieć oparcie w partnerze. Co więcej, przekazuje konkretne rady i daje przykłady sytuacji, w jakich sam się znajdował. Pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej rozpoczęcia działalności w biznesie i zwraca uwagę na wady i zalety takiej ścieżki kariery. No spotkaniu z Michałem Kołtysiem każdy może zdobyć wiedzę i doświadczenie, które z pewnością pomogą w budowaniu stabilnej pozycji na rynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *