Networking w Polsce – główne założenia

Networking w Polsce rozwija się z roku na rok, zyskując uznanie coraz większej grupy przedsiębiorców. Kluczową rolę w tym sukcesie odgrywają organizacje i kluby networkingowe, które poprzez odbywające się cyklicznie wydarzenia, zrzeszają przedsiębiorców z różnorodnych branż w większości polskich miast. Eventy tego typu umożliwiają nawiązanie trwałych i wartościowych kontaktów biznesowych oraz promocję biznesu poprzez wzajemne rekomendacje.

 

Networking WFS – Współpraca Fundamentem Sukcesu

 

Jedną z przewodnich organizacji networkingowych w Polsce jest WFS, która działa aktywnie w 10 największych miastach kraju, regularnie organizując spotkania – śniadania i kolacje networkingowe oraz inne eventy biznesowe, dla członków klubu, których liczba nieustannie wzrasta. Jednak spotkania nie mają zamkniętego charakteru, na każdym z wydarzeń mogą się pojawić także osoby spoza organizacji, które chcą bliżej zapoznać się z ideą WFS i rozważyć przystąpienie do grona jej klubowiczów.

 

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o WFS, a słowo networking jest Ci obce, ale prowadzisz firmę, a idea współpracy i wzajemnej pomocy jest Ci bliska, pomyśl nad przystąpieniem do klubu oraz uczestnictwem w organizowanych przez WFS wydarzeniach. Spotkanie twarzą w twarz z innymi uczestnikami networkingu może okazać się szansą na rozwój zarówno Twój, jak i Twojej firmy. Zainteresowany? Zgłoś się do WFS – networking.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *