Networking w Opolu – szansa dla lokalnych przedsiębiorców

Opole, stolica województwa opolskiego to jedno z miast, które znajduje się na mapie spotkań WFS Polska. Współpraca Fundamentem Sukcesu to klub networkingowo – rozwojowy, który zrzesza przedsiębiorców i poprzez organizowane spotkania umożliwia im wzajemny kontakt. Uczestnictwo w klubie stwarza możliwość rozwoju prowadzonej działalności i tym samym osiągnięcia przez nią kolejnego poziomu zaawansowania, czego chyba każdy z właścicieli firm by sobie życzył.

Networking Opole

Spotkania w Opolu to regularne eventy, na które może przyjść tak naprawdę każdy przedsiębiorca. Jeśli jesteś nastawiony na współpracę, przez którą rozumiesz obopólne rekomendowanie produktów czy usług, to miejsce dla Ciebie. Każde z wydarzeń to szansa na nowe kontakty. Duży nacisk kładziony jest na wzajemne relacje i regularny kontakt. Po każdym ze spotkań staraj się przypomnieć swoim rozmówcą – wyślij im grzecznościowego maila z podziękowaniem za spotkanie i jeśli naprawdę zależy Ci na współpracy, nie zapomnij o zaproponowaniu pomocy, w razie gdyby kiedykolwiek jej potrzebowali.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, każde ze spotkań to szansa, a to, jak ją wykorzystasz zależy już od Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj zbyt długo z decyzją, zapisz się na kolejne spotkanie i odpowiednio do niego przygotuj. Krótka rzeczowa prezentacja, dobre nastawienie, wiara we własne siły i chęć podjęcia współpracy to klucz do sukcesu, który umożliwia Ci właśnie organizacja WFS Polska i networking w Opolu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *